Menu
Your Cart

Баскетбольні мʼячі Molten

Баскетбольні мʼячі Molten

У світі баскетболу особливе місце займає компанія Molten. Molten - це визнаний глобальний лідер у виробництві спортивного обладнання, зокрема баскетбольних м'ячів. Мольтен - японський виробник спортивного обладнання, який заснували в 1958 році. 

Завдяки своїй високій якості та інноваційним рішенням, Molten здобув репутацію надійного постачальника баскетбольного обладнання для професіоналів та любителів. Molten використовує сучасні матеріали, такі як синтетична шкіра та високоякісний каучук, для створення м'ячів з відмінною м'якістю та контролем.

Баскетбольні м'ячі Molten широко використовуються на всіх рівнях баскетбольної гри - від любительських команд до професіональних змагань. Вони є офіційними м'ячами в різних баскетбольних лігах та турнірах по всьому світу, включаючи Олімпійські ігри та Чемпіонат світу з баскетболу. Це ще раз підтверджує довіру, яку отримав бренд Molten серед провідних спортивних організацій. Якщо ви шукаєте найкращий баскетбольний м'яч, то мʼячі Molten - відмінний вибір, який гарантує вам комфорт та задоволення від гри на високому рівні.

В нас можна купити офіційний оригінальний бескетбольний мʼяч Molten недорого з доставкою в Київ та по всій Україні. Ми тримаємо найкращі ціни на ринку України. Найбільш популярними моделями є топовий B7G5000 та GG7x та більш дешеві B7G4500 та GF7x.

Бренд: Molten
Баскетбольний м'яч Molten GW7XБаскетбольний м'яч Molten зі штучної шкіри для гри у залі. Модель призначена для тренувань.Розмір: 7КОНТРОЛЬ М'ЯЧАНова текстура поверхні забезпечує ідеальне захоплення навіть вологими долонями.М'яч має революційну поверхню з тисненням та плоскі канали. Таким ч..
1690 грн. 1867 грн.
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/